Модель: UA281-70031-BK

Сумка-кобура "PARVUS"

P1G®

В наявності

Ціна:
  • 1 998
Кольори товарів:
Сумка-кобура "PARVUS"
Сумка-кобура "PARVUS"
Сумка-кобура "PARVUS"
Сумка-кобура "PARVUS"
Сумка-кобура "PARVUS"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Нейлон
Сезони року
Всесезонний
Відчувається як
компактна сумка, професійне спорядження
Спеціальна обробка
вологозахисна обробка, малопомітний в інфрачервоному світовому диапазоні (NIR)

Легка й містка сумка-кобура PARVUS має широкий спектр застосування, вона однаково чудово підійде як озброєним професіоналам, так і цивільним в повсякденному користуванні. Внутрішній простір ергономічно розбито на окремі частини: є знімна універсальна кобура й органайзер для дрібних речей.

Конструкцією даної моделі передбачено три основні відділи. Кишеня для короткоствольної зброї, її обладнано палеллю-липучкою зі знімною кобурою й оперативним доступом на подвійній блискавці. Для більшої практичності він знаходиться в тильній частині сумки, що гарантує максимально непомітне транспортування зброї. Тут є достатньо місця для розміщення пістолетів різних розмірів включаючи Glock 17/19, Colt 1911, АПС тощо. Наступною важливою частиною є об’ємний відділ посередині – для максимально швидкого й зручного доступу до його вмісту, подвійна блискавка розстібається майже по всій висоті сумки. Розмір цієї кишені є достатнім для блокнота розміром А5, планшета 10”, а внутрішній органайзер на обох стінках легко вмістить додаткові пістолетні магазини, ліхтарик, ніж, мультитул та смартфон. Третій відділ – це карго-кишеня з блискавкою на передній панелі сумки, вона має великий об’єм, тут легко розмістяться габаритні речі типу шапки, рукавиць, зарядки, фотоапарат тощо.

Плечовий ремінь дозволяє носити сумку по типу бананки або на одному плечі, пряжка-затяжка дозволяє регулювати лямку по фігурі. Місця кріплення ременя, на відміну від аналогів, не є фіксовано пришитим – його прикріплено спеціальними петлями для зручного куту нахилу при використанні сумки й розташування її поряд з іншим спорядженням.

Основний матеріал цієї моделі – Nylon 6.6, надміцна, вологозахисна й головне – легка тканина, яка забезпечує довготривале користування й захист вміст сумки-кобури. Внутрішня й задня стінки мають вставки з піни EVA для додаткового захисту особистих речей та тіла користувача від випадкових пошкоджень.

Окрім оригінальної конструкції та надійних матеріалів дана сумка, має цивільний вигляд, що дозволяє не привертати зайвої уваги. Вона підійде оперативникам поліції, СБУ, тілоохоронцям і військовим, окрім цього, її практичність оцінять і в цивільному використанні. Обирай сумку PARVUS від P1G і будь завжди готовим!

  • 3 відділи
  • внутрішні органайзери
  • приховане носіння зброї
  • універсальна знімна кобура
  • цивільний зовнішній вигляд
  • демпферні вставки з піни EVA
  • регуляція плечового ременя від 75 до 125 см
  • матеріали: Nylon 6.6, нитки Coats®, блискавки Alpha®

розмірна сітка Сумка PARVUS (UA281-70031)