Повернення та обмін

Гарантія та повернення товару

При поверненні/заміні товару в нашому інтернет-магазині уважно ознайомтесь з умовами даного розділу. Ми повернемо грошові кошти, сплачені за Ваше замовлення після отримання товару, який повертається до нас на склад та розгляду поданої заяви на повернення/заміну товару, але не пізніше 7 днів з моменту надходження нам даного товару та заяви на повернення/заміну товару.
Повернення/заміна товару разом з заповненим бланком заяви на повернення/заміну товару здійснюється кур'єрською службою, якою Ви користувались при замовленні, наприклад за допомогою "Нової пошти".
 
Повернення/Заміна товару

Ви можете повернути/замінити товар протягом 14 днів після покупки*. Це право гарантує Вам "Закон про захист прав споживачів". Повернення/Заміна товару відбувається шляхом повернення нам придбаного товару з подальшим відшкодуванням грошових коштів покупцю або заміною на інший товар.
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтесь. що:
товар, не був у користуванні та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, не підлягав змінам та інше;
товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
збережені всі ярлики та маркування.
 
Обов'язковою умовою повернення/заміною товару є заповнена "Заява на повернення/заміну товару", яке потрібно вкласти разом з товаром в посилку. Без наявності даної заяви в посилці, повернення/заміна не розглядається.
 
 
Вартість доставки товару, який підлягає поверненню/заміні, сплачується покупцем. Якщо причиною повернення товару є "виробничий брак", тоді всі витрати по пересилці товару бере на себе P1G-TAC. В такому випадку обов'язково вкажіть в декларації Нової Пошти, що посилку сплачує отримувач за безготівковим розрахунком.
Обов'язково повідомте нам номер ТТН (накладна Нової Пошти), за яким Ви здійснюєте повернення товару на (067) 659-59-79 або за електронною адресою [email protected].
 
*- момент покупки починається з моменту отримання покупцем товару в кур'єрській службі.
 
 
В яких випадках може бути відмовлено у поверненні/заміні товару?
 
Відмова у поверненні/заміні товару може бути за наступними причинами:
порушена цілісність та збереження фірмової упаковки та інше;
є механічні та інші пошкодження, які з'явились внаслідок умисних або необорежних дій покупця або третіх осіб;
було здійснене насанкціоноване розкриття, ремонт або змінені компоненти товару, змінена конструкція товару.
 
Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:
 
• пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
• випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості та інше);
• пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ).
 
Отримати детальну інформацію про повернення/заміну товару:
(044) 338-83-00, (067) 826-19-94, (050) 404-43-47 ПН-ПТ з 09-00 до 18-00 або за електронною адресою [email protected] (прохання при зверненні вказати номер Вашого замовлення).

Звантажити заяву на повернення/заміну товару