Доставка та оплата

Доставка товару в межах України

Доставка товару здійснюється компанією Нова Пошта  у два способи : 

 - після 100% передплати товару (надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок). Всі замовлення на суму від 1000 грн. доставляються безкоштовно (за рахунок компанії "P1GTAC") на відділення Нової Пошти за умов 100% передплати за товар;

 - післяплата - розрахунок при отриманні на відділення Нової Пошти, клієнт сплачує доставку товару та переказ грошових коштів відправнику в розмірі 2 % від суми замовлення.

Вартість доставки з "кур'єрською доставкою" сплачує Покупець напряму кур'єру Нової Пошти (незаложно від вартості замовлення).

Вартість доставки товару за замовлення до 1000 грн. сплачується покупцем по факту отримання замовлення в філіалі компанії Нова Пошта вашого міста.

Термін доставки замовлення: від 2 до 7 днів з моменту отримання сплати замовлення.

Яким чином оплатити замовлення?

Після оформлення замовлення, протягом 30 хвилин на Вашу електронну адресу буде автоматично надіслано рахунок-фактуру або посилання для сплати.

Зараз доступно три способа сплати, за якими Ви можете оплатити замовлення:

-  скористуватись функцією оплати замовлення кредитною карткою з «Особистого кабінету» на сайті за допомогою платіжної системи власникам карт Visa / Master ;
Увага, при цьому методі оплати діє додаткова комісія в розмірі 2,75% від суми замовлення (сервіс укомплектування)

- за допомогою платіжної системи Вашого банку. Для сплати замовлення у такий спосіб Ви маєте зайти в платіжну систему банку (Приват24, Staraccess, Online Banking та інші) створити платіж, підставивши в нього реквізити з отриманного Вами рахунку на e-mail. Обов'язково перевірте графу "Код ЄДРПОУ" на правильність введених даних;

- банківським переказом або готівкою через касу будь-якого банку (комісія згідно тарифам банку, який здійснює прийом платежу). Прохання звернути увагу, що платежі, які здійснювались у відділеннях Ощадбанку, надходять до нас на розрахунковий рахунок протягом трьох робочих днів. Після оплати рахунку-фактури у відділенні банку обов'язково збережіть квитанцію про сплату на випадок здійснення повернення товару та грошових коштів покупцеві.

Доставка та оплата міжнародних замовлень

Доставка міжнародних замовлень здійснюється по всьому світу* через УкрПошту. Вартість доставки розраховується автоматично для Вашого замовлення  на сайті та залежить від ваги Вашого замовлення, а також від країни отримувача. 

Оплатити міжнародне замовлення можна кредитною карткою з «Особистого кабінету» на сайті.

 

*Компанія  "P1GTAC" не здійснює відправлення на територію РФ.