Модель: UA281-50260-MTP

Ремiнь транспортний кулеметний "BASE"

P1G®

В наявності

Ціна:
  • 522
Кольори товарів:
Ремiнь транспортний кулеметний "BASE"
Ремiнь транспортний кулеметний "BASE"
Ремiнь транспортний кулеметний "BASE"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Нейлон

  • двоточковий ремінь
  • високоякісна фурнітура
  • зйомна демпферна накладка
  • можна використовувати з різними типами довгоствольної зброї
  • матеріали - 100% Нейлон, піна EVA

Ремінь призначений для транспортування, зняття навантаження з рук і додаткової фіксації зброї в екстрених ситуаціях. Він має двоточкове кріплення та підходить для використання з кулеметами, гвинтівками та різними типами довгоствольної зброї. Дана модель входить в однойменну лінійку BASE - надійне спорядження, яке закриває базові потреби та має високі експлуатаційні характеристики.

Конструкція передбачає ремінну стрічку на якій розміщена зйомна демпферна накладка. На обох кінцях ременя знаходиться стропа з двощільовим фіксатором, яка в передній частині доповнена регулятором довжини. Це дозволяє користувачеві відрегулювати довжину ременя для швидких маніпуляцій зі зброєю. За допомогою одного швидкого руху можна підтягнути ремінь ближче до тіла, або навпаки відпустити.

Матеріал, з якого виготовлений транспортний ремінь, це високоякісний та міцний Nylon 6.6. Така тканина дозволяє витримати щоденні навантаження та збільшити строк експлуатації виробу. Демпферна накладна всередині має піну EVA - це матеріал із закритим типом комірки, що не має губкоподібної структури. Через це піна не вбирає вологу, а також не продавлюється і не вминається, тому довго зберігає демпферні властивості.

розмірна сітка Подсумлок для боковых плит BASE (UA281-50257)