Лідер Рекомендуємо
  • Шкарпетки польові літні "SDS" (Summer Day Sox)

Модель: UA281-50001-F6-FG

Шкарпетки польові літні "SDS" (Summer Day Sox)

P1G®

В наявності

Ціна:
  • 132
Кольори товарів:
Шкарпетки польові літні "SDS" (Summer Day Sox)
Шкарпетки польові літні "SDS" (Summer Day Sox)
Таблиця розмірів
Основний матеріал
75% Бавовна, 20% Поліамід (Нейлон), 5% Еластан
Сезони року
Весна, Літо, Осінь, Демісезонний
Відчувається як
демісезонні треккінгові шкарпетки

Польові літні шкарпетки "SDS" (Summer Day Sox) - це спеціальні шкарпетки для використання у важкому польовому військовому взутті у спекотну погоду. Шкарпетки "SDS" (Summer Day Sox) призначені для постійного використання з демісезонними і літніми польовими черевиками, з гірськими черевиками, гірськими кросівками та іншими видами професійного польового взуття.

Таким чином "SDS" (Summer Day Sox) можуть бути використані, як військовими, так і мандрівниками, рибалками, мисливцями, фахівцями з безпеки, стрілками-спортсменами - всіма користувачами, які експлуатують важке взуття у літніх умовах.

Конструкція польових шкарпеток "SDS" створена таким чином, що велика кількість поту, яке неминуче виділяється при використанні польового взуття, вбирається за великим обсягом носка, рівномірно розподіляється по всій площі і випаровується назовні під впливом внутрішнього тиску, що виникає всередині черевика.

Зони підвищеного потовиділення і можливого стирання в шкарпетках "SDS" (Summer Day Sox) посилені додаткової концентрацією ворсу і переплетенням основної нитки. На верхній частині шкарпеток розташовані спеціальні «канали» для додаткового теплообміну та циркуляції повітря.
Поєднання натуральної бавовни, нейлону, еластану створюють баланс властивостей теплообміну і міцності "SDS".

Всі використані при виробництві шкарпеток польових літніх "SDS" (Summer Day Sox) матеріали є NIR (Infrared Invisible) - невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.

  • Mil-Spec.
  • Зроблено в Україні!

Розмір:

  • S= 23-25см;
  • M=25-27см;
  • L=27-31см.

розмірна сітка Носки SDS (UA281-50001-F6)