Камуфляж ЖАБА® Польова

ЖАБА Польова - адаптивний камуфляж призначений для використання в лісовій і лісостеповій зоні України, а також в зонах мішаних, вологих лісів тропічного і екваторіального поясів.

За мільйони років існування життя на Землі еволюція та природний відбір залишили на нашій планеті тільки найсильніші та пристосовані до природного відбору види тварин. Однією з таких тварин у нашій місцевості є Жаба звичайна. Цей вид земноводних має в природі безліч природних ворогів, однак при цьому її популяція не зменшується.

Єдиний спосіб захисту від хижаків, який може використовувати жаба, - це забарвлення, що покриває та маскує, роблячи її практично невидимою в природному середовищі існування. Мільйони років еволюції зробили свою роботу якнайкраще.

У 2012 році український військово-польовий бренд P1G-Tac зайнявся створенням свого нового універсального камуфляжу, поклавши в основу вивчення різних природних малюнків тварин, що покривають та маскують. Камуфляж розроблявся для польового використання в степовій, лісостеповій та лісовій місцевості України в теплу пору року.

Jaba® polyova (Field Toad) camo

У процесі створення використовувалося сучасне програмне забезпечення, що дозволяє моделювати різні умови освітлення камуфльованого об'єкта та навколишнього ландшафту в тривимірному просторі в режимі реального часу. Для 3D-моделювання камуфляжу та віртуальних тестів були зібрані відео- та фотоматеріали ландшафтів, типових для різних регіонів України.

Віртуальне тестування та доробка остаточного малюнка і кольорової гами камуфляжу тривали майже рік. Крім цього, при створенні камуфлюючого малюнка враховувалися також умови масового виробництва одягу та польового спорядження.

В результаті цієї роботи вийшов ідеальний для території України камуфляж, який отримав назву «Жаба» та успішно камуфлює людську фігуру практично на всіх ландшафтах, що мають рослинність, та на будь-яких дистанціях спостереження.

Jaba® polyova (Field Toad) camo

Камуфляж «Жаба» - це адаптивний камуфляж, малюнок якого максимально насичений кольоровою гамою потенційних місць використання. В результаті цього, після потрапляння в кольорову хвилю в створі від фонового об'єкта до спостерігача, на камуфляжі починають проявлятися кольору фону, що ідеально камуфлюють людину на фоні навколишнього середовища.

За допомогою таких закладених властивостей малюнка «Жаба» легко адаптується під різні умови рослинності та ландшафту, камуфлює та не демаскує людську фігуру. Якої б форми не був польовий одяг та яке б спорядження не було одягнене поверх одягу - насичений малюнок «Жаби» перетворює одягнену та споряджену людину в єдиний, добре закамуфльований об'єкт.

Безліч позитивних відгуків від операторів спеціальних підрозділів країн СНД впевнено підтверджує успішну роботу камуфляжу «Жаба» в реальних бойових умовах.