Камуфляж ЖАБА® Степова

Степова жаба - адаптивний камуфляж призначений для використання в степовій зоні України, а також в зонах напівпустель і пустель, саван і прерій.

За мільйони років існування життя на Землі еволюція та природний відбір залишили на нашій планеті тільки найсильніші та пристосовані до природного відбору види тварин. Однією з таких тварин у нашій місцевості є Жаба звичайна. Цей вид земноводних має в природі безліч природних ворогів, однак при цьому її популяція не зменшується.

Єдиний спосіб захисту від хижаків, який може використовувати жаба, - це забарвлення, що покриває та маскує, роблячи її практично невидимою в природному середовищі існування. Мільйони років еволюції зробили свою роботу якнайкраще.

У 2012 році український військово-польовий бренд P1G-Tac зайнявся створенням свого нового універсального камуфляжу, поклавши в основу вивчення різних природних малюнків тварин, що покривають та маскують. Камуфляж розроблявся для польового використання в степовій, лісостеповій та лісовій місцевості України в теплу пору року.

JABA® STEPOVA (PRAIRIE TOAD) CAMO

У процесі створення використовувалося сучасне програмне забезпечення, що дозволяє моделювати різні умови освітлення камуфльованого об'єкта та навколишнього ландшафту в тривимірному просторі в режимі реального часу. Для 3D-моделювання камуфляжу та віртуальних тестів були зібрані відео- та фотоматеріали ландшафтів, типових для різних регіонів України.

Віртуальне тестування та доробка остаточного малюнка і кольорової гами камуфляжу тривали майже рік. Крім цього, при створенні камуфлюючого малюнка враховувалися також умови масового виробництва одягу та польового спорядження.

В результаті цієї роботи вийшов ідеальний для території України камуфляж, який отримав назву «Жаба» та успішно камуфлює людську фігуру практично на всіх ландшафтах, що мають рослинність, та на будь-яких дистанціях спостереження.

Камуфляж «Жаба» - це адаптивний камуфляж, малюнок якого максимально насичений кольоровою гамою потенційних місць використання. В результаті цього, після потрапляння в кольорову хвилю в створі від фонового об'єкта до спостерігача, на камуфляжі починають проявлятися кольору фону, що ідеально камуфлюють людину на фоні навколишнього середовища.

JABA® STEPOVA (PRAIRIE TOAD) CAMO

За допомогою таких закладених властивостей малюнка «Жаба» легко адаптується під різні умови рослинності та ландшафту, камуфлює та не демаскує людську фігуру. Якої б форми не був польовий одяг та яке б спорядження не було одягнене поверх одягу - насичений малюнок «Жаби» перетворює одягнену та споряджену людину в єдиний, добре закамуфльований об'єкт.

Безліч позитивних відгуків від операторів спеціальних підрозділів країн СНД впевнено підтверджує успішну роботу камуфляжу «Жаба» в реальних бойових умовах.