ПРО P1G®

Новий український бренд P1G® представляє польове спорядження для співробітників спеціальних підрозділів та військових, а також лінійку аутдор-одягу для спортсменів, рибалок та мисливців. P1G® був створений у 2012 році компанією Prof1group з метою задоволення потреб та забезпечення максимального комфорту людини, що займається діяльністю на відкритій місцевості в різних природних умовах. 

На сьогоднішній день продукція P1G® - це понад 300 найменувань польового спорядження та аутдор-одягу від шапочки для заняття бодібілдінгом до спеціального зимового гірського костюма. Успіх та популярність P1G® засновані на тому, що в процесі створення зразків польового спорядження були використані побажання щодо дизайну та ергономіки від діючих співробітників силових відомств, які враховувалися також і після польового тестування пробних моделей.

Продукція P1G® відрізняється високою якістю пошиття, фурнітури та використаних матеріалів. Серед таких матеріалів можна виділити як широко відомі CORDURA® 1000D, NOMEX®, KEVLAR®, так і оригінальні матеріали власної розробки WW-BLOCK®, MICROFLEECE®, SECOND SKIN® і PROFITON®. Фурнітура YKK® і UTX DURAFLEX® відрізняється високою надійністю, а якість пошиття характеризується використанням подвійних та потрійних швів. 

У продукції P1G® використовуються популярні кольори та сучасні камуфляжі типу MULTICAM, ATACS, ATACS-FG і багато інших. Влітку 2013 року бренд випускає продукцію зі своїм власним оригінальним камуфляжем, розробленим для польового використання в степовій, лісостеповій та лісовій місцевості України в теплу пору року. Камуфляж, який отримав назву "жаба" - це адаптивний камуфляж, малюнок якого максимально насичений кольоровою гамою потенційних місць використання. В результаті цього, потрапляючи в колірну хвилю в створі від фонового об'єкта до спостерігача, на камуфляжі починають проявлятися кольору фону, що ідеально камуфлює людину на тлі навколишнього середовища. За допомогою таких закладених властивостей малюнка, «жаба» легко адаптується під різні умови рослинності та ландшафту, камуфлює та не демаскує людську фігуру. 

Девіз бренду "І один у полі воїн ..." говорить про те, що кожен, хто використовує продукцію від P1G® зможе кинути виклик навіть найскладнішим природним умовам та вийти переможцем.