Універсальний підсумок (прототип) (M.U.B.S. «MRE-FB» від P1G-Tac®)

20 січня 2021


Багато списів зламано в обговореннях, що ж краще? Розвантажувальна система – «ліфчик»? Розгрузка-вест? Плитоноска з підсумками під магазини? Розвантажувально-поясна система (РПС)?


раз42


Універсальної відповіді нема. А залежить все від поставлених задач, але враховуючи, що задачі можуть бути різноманітними, на допомогу приходять модульні бойові системи.


санта3


Бери, що хочеш, і збирай, як конструктор Lego так, як зручно саме тобі.


раз30


Піхотинцям, десантникам і розвідникам-спецпризначенцям часто та довго доводиться пересуватися пішки, використовуючи чи ні бронежилети та ранці.


 


раз40


Для піших «прогулянок» по пересіченій місцевості з подоланням перешкод, переходом в середній та нижній рівні, з переповзаннями по-пластунськи чи іншими способами безшумного пересування, як правило, підходять розвантажувально-поясні системи.


раз38


Люблять РПС і штурмовики, аби мати запас патронів і гранат не лише в наплічнику, але і під рукою.


раз41


Сьогодні ми розглянемо один із елементів Modular Unloading Battle System (модульної розвантажувальної бойової системи) – Універсальний підсумок M.U.B.S. “MREFB” (MealReadytoEat – Field Bag). Або, говорячи сленгом – сухарку, яку я використовував разом із


санта2


розвантажувальною поясною системою M.U.B.S. “BFBSM” (Battlefield Belt With MESH QLSuspender), універсальними гранатними підсумками M.U.B.S. “AGP” (Ammunition/GranadePouch), універсальними підсумками для ємностей з водою (поки без назви).рпс+


Підсумок універсальний транспортний (лента на 100 патронів) «Kuzmitch SGP» (SAW Grab Pouch)P1GTac®, в який поміщається і 6 магазинів від АК на 30 патронів.


раз37


Різними підсумками під автоматі магазини, ранцями та «плитоносками».


Наприклад:

з польовим захисним жилетом