Модель: UA281-70023-CB

Сумка-кобура "GUNFIGHTER"

P1G®

В наявності

Ціна:
  • 1 998
Кольори товарів:
Сумка-кобура "GUNFIGHTER"
Сумка-кобура "GUNFIGHTER"
Сумка-кобура "GUNFIGHTER"
Сумка-кобура "GUNFIGHTER"
Сумка-кобура "GUNFIGHTER"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Нейлон
Сезони року
Всесезонний
Відчувається як
компактна сумка, професійне спорядження
Спеціальна обробка
вологозахисна обробка, малопомітний в інфрачервоному світовому диапазоні (NIR)

Сумка-кобура "Gunfighter" стане незамінним помічником як в місті, так і за його межами. Основна задача - безпечне транспортування особистої короткоствольної зброї та магазинів зі швидким доступом до них у екстремальній ситуації.

Основний матеріал Yuma™ (Nylon 6.6) американської компанії Brookwood® має достатню щільність у 200D та DWR вологообробку, щоб захистити вашу зброю від сторонніх очей та вологи. За рахунок використання цього матеріалу сумка-кобура "Gunfighter"  легша, ніж аналогічні сумки з кордури.

Бойове відділення сумки оснащене велкро-панеллю, на якій розташовується регульована вставка-кобура для фіксації зброї. На протилежній стороні - 4-секційна резинка для утримання магазинів або інших дрібниць. Для швидкого відкривання цього відділення та доступу для зброї воно обладнане міцним язичком, який витримує різкий ривок при екстреному відкриванні відділення.

Верхня кишеня на лямці може вмістити в собі невеликі дрібниці, такі як дозвіл на зброю або візитівниця. Сама плечова лямка регулюється на необхідну довжину від 70 см до 140 см. Фронтальні кишені у кількості двох штук розмістять в собі всі необхідні документи або особисті речі. Більша з них без проблем вміщує блокнот розміру А5 чи подібні за габаритами речі. Ззаду розташована кишеня по габаритам сумки, в яку поміститься ваш смартфон або невеликий планшет. Також спереду на сумці-кобурі "Gunfighter" є відділення для ручки або ліхтаря.

Дно сумки посилене нейлоновою стропою як зовні, так і всередині. Також на блискавках є паракордові пулери, які допоможуть швидко відкрити кишені, навіть якщо ви це будете робити в рукавичках.

Загалом ми впевнені, що ви знайдете більше застосувань кожному з відділень та сумці в цілому, ніж ми розраховували при її створені.

Спроектовано, протестовано і пошито в Україні з кращих світових матеріалів!

розмірна сітка Сумка GUNFIGHTER (UA281-70023)