Модель: S216517UDC-P

Штани польові "BFU"

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
  • 2 106
Кольори товарів:
Штани польові "BFU"
Штани польові "BFU"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
65% Бавовна, 35% Поліестер

  • 8 кишень
  • кишені для демпферних вставок на колінах
  • дублюючі накладки в колінній та сідничній зонах штанів
  • настегнові кишені можна використовувати у якості підсумків для скидання порожніх магазинів
  • матеріал - RipStop (65% Бавовна, 35% Поліестер)

BFU це функціональні та зносостійкі польові штани. Вони підходять для військових, спецназу, охорони, полювання, риболовлі, туризму, а також для любителів якісної польової уніформи.

Дана модель виготовлена з матеріалу RipStop, який поєднує в собі невелику вагу та високі показники зносостійкості. Ця тканина має гарну повітропроникність, приємна на дотик та не вигорає на сонці.

Дана модель має вісім кишень - дві прорізні передні, дві задні, дві накладні настегнові та дві в нижній частині штанин. Накладні об'ємні кишені мають захисний клапан на липучках. Крім того, в горловині даних кишень розташовані еластичні утяжки, які перешкоджають мимовільному випаданню спорядження. Кишені в нижній частині штанин закриваються на клапан з липучкою та призначені для носіння різноманітного малогабаритного спорядження. Для збільшення зносостійкості штани продубльовані накладками в колінній та сідничній зонах. Також в області колін розташовані спеціальні кишені, які можуть бути використані для розміщення демпферних вставок. Для додаткового регулювання посадки всередині поясної частини та внизу штанини розташований шнурок-утяжка.

розмірна сітка Штаны BFU (S216517UDC-P)