Розпродаж
  • Шапка польова зимова "PCWAH-P.Fill" (Punisher Combat Winter Ambush Hat Polartec P.Fill/Thermal pro )

Модель: UA281-10031-OD

Шапка польова зимова "PCWAH-P.Fill" (Punisher Combat Winter Ambush Hat Polartec P.Fill/Thermal pro )

P1G®

В наявності

Ціна:
  • 480
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Нейлон
Сезони року
Зима
Відчувається як
професійна тактична уніформа, зимовий головний убір
Підкладка
100% Поліестер
Спеціальна обробка
вологозахисна обробка, малопомітний в інфрачервоному світовому диапазоні (NIR)
Утеплювач
Polartec Power-Fill

Шапка польова зимова "PCWAH-Power Fill" (Punisher Combat Winter Ambush Hat Polartec Power Fill /Thermal pro) призначена для носіння при низьких температурах, як в місті, так і в польових умовах.
Верхній шар шапки "PCWAH- Power Fill" виготовлений з вітро волого захисного матеріалу BROOKWOOD AVENGER. Утеплювач шапки - Polartec Power Fill, новий матеріал від компанії Polartec, який забезпечує більше утримання тепла при низьких температурах, без збільшення ваги та об’єму виробу. Внутрішній матеріал Thermal Pro: забезпечує кращі, в порівнянні з класичним флісом, теплоізоляційні властивості на одиницю ваги. За рахунок використання усіх цих матеріалів, шапка польова зимова "PCWAH-Power Fill" має малу вагу, та компактні габарити при великих теплоізоляційних властивостях, що є важливим показником у холодний період року.
Конструкція "Punisher Combat Winter Ambush Hat" дає можливість носити шапку у трьох різних варіаціях. Перша, не закриває вуха повністю, що забезпечує комфорт під час помірно холодної погоди та відсутності сильного вітру. Друга варіація носіння шапки закриває вуха, та шию. При третій, з повністю відстебнутими "вухами", закриваються щоки. Це забезпечує додатковий захист обличчя, при сильному холоді та поривах вітру. При цьому, конструкція "PCWAH- Power Fill" не заважає периферійному зору.
Регулювання положень здійснюється за допомогою застібок типу "кнопка", та не потребує знімати шапку при зміні положення варіацій.
Зроблено в Україні!

розмірна сітка Шапка PCWAH (UA281-10031)