Лідер Рекомендуємо
  • Рукавички стрілецькі зимові "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves)

Модель: G82222BK

Рукавички стрілецькі зимові "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves)

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
  • 594
Кольори товарів:
Рукавички стрілецькі зимові "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves)
Рукавички стрілецькі зимові "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves)
Рукавички стрілецькі зимові "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves)
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Поліестер (фліс), Натуральна шкіра (нубук)
Сезони року
Весна, Зима, Осінь, Демісезонний
Відчувається як
демісезонні тактичні рукавички

Зимові рукавички для активних спортивних занять та полювання "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves). Можуть використовуватись також як зимові міські рукавички. Тканина Micro-fleece захистить руки від холоду та виведе зайве тепло і випаровування. При цьому пальці рук збережуть чутливість для роботи зі зброєю та боєприпасами (що важливо для мисливців і спортсменів-стрільців, які використовують нарізні карабіни та гвинтівки в зимових та осінньо-весняних умовах), а також з мобільними телефонами, смартфонами, планшетними комп'ютерами (що важливо для жителів великих міст).

Рукавички мають обтягуючий анатомічний крій, а тканина "Micro-fleece" еластична, що в сукупності не створює складок на рукавичках. Стрільба з нарізних карабінів у рукавичках висуває особливі вимоги до їхньої міцності та зносостійкості, оскільки саме маніпуляції зі зброєю та боєприпасами та робота з органами управління нарізної довгоствольної зброї швидко зношують стрілецькі рукавички. Щоб збільшити термін експлуатації та зробити маніпуляцію зі зброєю та боєприпасами максимально комфортною, зимові стрілецькі рукавички для карабіна "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves) забезпечені накладками з натуральної козячої шкіри на місцях найбільшого стирання, що не впливають на субтильність роботи з малорозмірними предметами (боєприпаси, спусковий гачок, запобіжник зброї).

Оновлена конструкція рукавичок "RSWG" (Rifle Shooting Winter Gloves) з використанням спеціальної накладки TouchScreen на середньому пальці дозволить керувати смартфонами та планшетними комп'ютерами, не знімаючи рукавичок. Місце розташування накладки TouchScreen обране на середньому пальці не випадково - саме крайня фаланга цього пальця найменш задіяна при роботі з дрібним спорядженням (органами управління зброєю, боєприпасами, ножами та шанцевим інструментом). Таким чином накладка TouchScreen не створить дискомфорту та додаткового шару на тих пальцях, які вимагають максимальної субтильності для загальної зручності рукавичок, і ця накладка НЕ БУДЕ забруднюватися та стиратися. При цьому в разі роботи зі смартфоном або планшетним комп'ютером великий палець руки зручно задіювати.

Перчатки забезпечені спеціальними нейлоновими петлями для кріплення до спорядження.

Огляд рукавичок Rifle Shooting Winter Gloves від Secret Squirrel

 

 

Видео-ревю перчаток стрелковых зимних "RSWG" by P1G-TAC® от Pablitto Coldblooded:

розмірна сітка Перчатки RSWG (G82222)