Рекомендуємо Розпродаж
 • Рукавички стрілецькі "ASG" (Active Shooting Gloves)

Модель: G72174CB

Рукавички стрілецькі "ASG" (Active Shooting Gloves)

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
 • 696
 • 336
Кольори товарів:
Рукавички стрілецькі "ASG" (Active Shooting Gloves)
Рукавички стрілецькі "ASG" (Active Shooting Gloves)
Рукавички стрілецькі "ASG" (Active Shooting Gloves)
Таблиця розмірів
Основний матеріал
Гладка фарбована шкіра, 100% Нейлон
Сезони року
Весна, Літо, Осінь, Демісезонний
Відчувається як
літні тактичні рукавички

Стрілецькі рукавички "ASG" (Active Shooting Gloves) створені спеціально для людей, які активно використовують короткоствольну та довгоствольну (нарізну та гладкоствольну) зброю під час служби, тренувальних занять, спортивних змагань та тренувань, а також на полюванні. Зазвичай, при постійній експлуатації зброї на руки припадають характерні та типові навантаження. При використанні тонких рукавичок для захисту рук від технічних пошкоджень рукавички швидко зношуються. При використанні більш товстих рукавичок втрачається тактильна чутливість долоней та змінюється хват зброї, що може вплинути, в кінцевому підсумку, на результати стрільби. Враховуючи досвід стрільців-спортсменів та бійців спецпідрозділів, фахівці P1G-Tac створили літні стрілецькі рукавички "ASG" (Active Shooting Gloves), які відповідають усім вимогам активних користувачів зброї.

Долоня та пальці, а також місця найбільшого потенційного зносу рукавичок при експлуатації зброї зроблені з натуральної високоякісної тонкої козячої шкіри. Цей вид шкіри еластичний та під час експлуатації набуває ідеальної індивідуальної форми руки. Козяча шкіра також міцна та добре вентилюється та вбирає піт, що важливо при роботі в рукавичках "ASG" у спеку. На долоні та пальцях "ASG" відсутні будь-які додаткові накладки та демпферні вставки, які можуть вплинути на зміну звичного хвата зброї. Та частина рукавичок "ASG", що знаходиться у місцях найбільшого згину, зроблена з еластичного та добре вентильованого нейлону, який не схильний до тимчасової деформації та завжди повертається в первинну "стягнуту" форму. Це забезпечує щільне прилягання рукавичок до рук.

Манжети рукавичок "ASG" мають укорочену форму, що дозволяє без перешкод користуватися наручним годинником будь-якого розміру. Манжети також прорезинені по всьому периметру, що забезпечує щільне прилягання рукавичок до руки, а також перешкоджає потраплянню піску та бруду всередину. Спеціальні кільця з парашутної стропи розташовані на манжетах стрілецьких рукавичок "ASG". Вони служать "помічниками" при одяганні рукавичок улітку, коли руки спітнілі. За допомогою даних петель рукавички також можна зручно носити на спорядженні або поясі за допомогою карабінів або інших елементів фіксації.

При виборі правильного розміру стрілецьких рукавичок "ASG" особливу увагу слід звернути на еластичність козячої шкіри та нейлону!

 • добре вентилюються
 • висока тактильна чутливість
 • еластична резинка на манжеті
 • петлі для зручного одягання та кріплення рукавичок на спорядженні
 • манжети укороченої форми для зручності використання рукавичок з годинником
 • матеріали: 
 • зовнішня частина долоні та пальців - міцний та еластичний нейлон
 • внутрішня частина долоні та пальців - високоякісна та натуральна тонка козяча шкіра

розмірна сітка Перчатки ASG (G72174)