Лідер Рекомендуємо
 • Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves)

Модель: G92226CB

Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves)

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
 • 534
Кольори товарів:
Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves)
Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves)
Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves)
Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves)
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Нейлон, Синтетична шкіра
Сезони року
Весна, Літо, Осінь, Демісезонний
Відчувається як
демісезонні тактичні рукавички
Утеплювач
Thinsulate

 • еластичні манжети
 • петлі для кріплення на спорядження
 • вставка TouchScreen на середньому пальці
 • місця найбільшого зносу посилені додатковими накладками
 • рукавички для активної польової роботи в умовах пізньої осені та взимку
 • захищають руку від можливих технічних пошкоджень при роботі зі зброєю та набоями
 • матеріали:
 • верх - Нейлон і Еластан
 • утеплювач - Thinsulate 3M
 • долоня - синтетична шкіра ProTex

Рукавички польові демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves) - це рукавички для активної польової роботи в умовах пізньої осені та взимку. Рукавички демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves) однаково добре послужать як професійним військовим та правоохоронцям, так і мисливцям, стрільцям-спортсменам, рибалкам, туристам і любителям активного відпочинку на природі. Рукавички демісезонні "MPG" (Mount Patrol Gloves) - це рукавички, які одягнувши зранку, вам ніколи не доведеться знімати протягом активного дня, щоб провести будь-які маніпуляції.

Форма рукавичок "MPG" та матеріали, які використовуються при їхньому створенні, ідеально захищають руку від можливих технічних пошкоджень при роботі з органами управління зброєю, при роботі з боєприпасами, піротехнічними засобами, тактичним спорядженням, при дрібних польових роботах (робота з ножами та шанцевим інструментом), а також захищають руку від вітру та холоду, а спеціальна накладка TouchScreen на середньому пальці кожної рукавички дозволяє використовувати смартфони та планшетні комп'ютери, не знімаючи рукавичок у польових умовах. Місце розташування накладки TouchScreen вибране на середньому пальці не випадково - саме крайня фаланга цього пальця найменш задіяна при роботі з дрібним спорядженням (органи управління зброєю, боєприпасами, ножами та шанцевим інструментом). Таким чином накладка TouchScreen не створить дискомфорту та додаткового шару на тих пальцях, які вимагають максимальної субтильності для загальної зручності рукавичок, і ця накладка не буде забруднюватися та стиратися. При цьому в разі роботи зі смартфоном, або планшетним комп'ютером великий палець руки зручно задіяти.

Долоня рукачиок зроблена зі штучної шкіри ProTex, яка не поступається за функціональністю натуральній шкірі, а в зимових умовах навіть перевершує останню. ProTex не схильний до затвердіння при низьких температурах, не ковзає, не схильний до змін при різкому перепаді температури. Місця найбільшого зносу рукавичок (верхня площина вказівного та великого пальця) посилені додатковими накладками з ProTex. Зовнішня частина рукавичок і манжет зроблені з еластичного нейлону, що робить рукавички "MPG" (Mount Patrol Gloves) максимально анатомічними та еластичними. Еластичний манжет надійно фіксує рукавички на руці, перешкоджає потраплянню вологи, бруду, вітру та холоду всередину рукавичок. Усередині рукавичок розташовуються спеціальні петлі, за допомогою яких "MPG" (Mount Patrol Gloves) можуть бути прикріплені до спорядження.

У рукавичок "MPG" використовується багатошаровий технологічний утеплювач Thinsulate. Щільність утеплювача підібрана таким чином, щоб це не відбивалося на субтильності рукавичок, але при цьому тримало в теплі руки при температурах, близьких до 0 градусів.

розмірна сітка Перчатки MPG (G92226)