Лідер Рекомендуємо
  • Рукавички демісезонні вологозахисні польові "CFG" (Cyclone Field Gloves)

Модель: G92216MC

Рукавички демісезонні вологозахисні польові "CFG" (Cyclone Field Gloves)

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
  • 696
Кольори товарів:
Рукавички демісезонні вологозахисні польові "CFG" (Cyclone Field Gloves)
Рукавички демісезонні вологозахисні польові "CFG" (Cyclone Field Gloves)
Рукавички демісезонні вологозахисні польові "CFG" (Cyclone Field Gloves)
Рукавички демісезонні вологозахисні польові "CFG" (Cyclone Field Gloves)
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Поліестер SoftShell
Сезони року
Весна, Зима, Осінь, Демісезонний
Відчувається як
демісезонні тактичні рукавички
Спеціальна обробка
вологозахисна обробка

Демісезонні вологозахисні польові рукавички "CFG" (Cyclone Field Gloves) - це рукавички для польової роботи, тактичних занять і операцій в умовах пізньої осені і зими. Рукавички "CFG" (Cyclone Field Gloves) однаково добре послужать, як професійним військовим і правоохоронцям, так і мисливцям, стрільцям-спортсменам, рибалкам, туристам і любителям активного відпочинку на природі.
Демісезонні вологозахисні рукавички "CFG" (Cyclone Field Gloves) - це рукавички, які одягнувши з ранку Вам ніколи не доведеться знімати протягом активного дня, щоб зробити будь-які маніпуляції. Форма рукавичок "CFG" і матеріали, які використовуються при їх створенні, ідеально захищають руку від можливих технічних пошкоджень при роботі з органами управління зброї, при роботі з боєприпасами, піротехнічними засобами, тактичним спорядженням, при дрібних польових роботах (робота з ножами і шанцевим інструментом ), також захищають руку від вітру і холоду, а спеціальна накладка TouchScreen на середньому пальці кожної рукавички дозволяє використовувати смартфони і планшетні комп'ютери не знімаючи рукавичок в польових умовах. Місце розташування накладки TouchScreen вибрано на середньому пальці не випадково – саме крайня фаланга цього пальця найменш задіяна при роботі з дрібним спорядженням (органи управління зброєю, боєприпасами, ножами і шанцевим інструментом). Таким чином-накладка TouchScreen не створить дискомфорту і додаткового шару на тих пальцях, які вимагають максимальної субтильності для загальної зручності рукавичок і дана накладка НЕ буде забруднюватися і стиратися. При цьому, в разі роботи зі смартфоном, або планшетним комп'ютером великий палець руки зручно задіювати.
Долоня рукавичок зроблена з гідрофобної гуми, яка забезпечує надійну фіксацію предметів в руці, навіть в проливний дощ і в снігу. Дана накладка з гуми не схильна до затвердіння при низьких температурах, не ковзає, не схильна до змін при різкому перепаді температури. Місця найбільшого зносу рукавичок (верхня площина вказівного і великого пальця) посилені додатковими накладками з цього матеріалу.
Зовнішня частина рукавичок і манжет зроблені з непромокаючого і не продуваємого, еластичного, нового революційного матеріалу StormShell (100% поліестер), що робить рукавички "CFG" максимально анатомічними та еластичними і захищеними від вітру і вологи. Еластичний манжет з регульований за об'ємом (застібка - «липучка» Velcro) надійно фіксує рукавички на руці, перешкоджає попаданню вологи, бруду, вітру і холоду всередину рукавичок. Спеціальна форма манжет рукавичок дозволяє комфортно носити рукавички спільно з наручним годинником. Усередині рукавичок розташовуються спеціальні петлі, за допомогою яких "CFG" кріпляться до спорядження.

Огляд рукавичок Cyclone Field Gloves від Secret Squirrel
 

розмірна сітка Перчатки CFG (G92216)