Огляд сідушки Ambush Seating Pad від P1G-Tac®

20 січня 2021


Ambush Seating Pad від P1G-Tac® - польова сидушка від українського бренду, призначена для захисту від прямих тепловтрат шляхом теплопровідності при контакті організму з холодними або вологими елементами оточення. Я більш ніж упевнений, що раніше вам вже доводилося чути слова «п'ятіточечник» або «піддупник», використовувані для виробів типу Ambush Seating Pad від P1G-Tac®, які кріпляться в області сідниць з метою захистити «п'яту точку» від негативних факторів при контакті з холодними або мокрими поверхнями. Прийшли подібні сидушки зі світу пішого туризму і гірських сходжень, де під дією важких рюкзаків і тривалих навантажень ноги втомлюються досить швидко, а дати їм можливість відпочити можна тільки присівши під час привалу. Природно, якщо сідати доводиться прямо на сніг або лід десь на льодовику високо в горах, або безпосередньо на вологу від недавнього дощу рослинність або грунт, то в цьому немає нічого приємного, і вже тим більше, корисного. Контакт з грунтом за допомогою теплопровідності висмоктує з організму тепло, а якщо він ще й був вологим, то вберуть за час прямого контакту в одяг вода, викликатиме дискомфорт ще тривалий час. Щоб уникнути подібних неприємностей і знизити ризик розвитку гіпотермії, туристи і стали використовувати прямокутні шматки карематів, приторочені до попереку і сідниць еластичної стропой. Подібні пристосування ви, мабуть, бачили в походах, кемпінгах, магазинах спортивних товарів і навіть на музичних фестивалях під відкритим небом. Основний їх недолік - низька стійкість до навантажень, через яку вони стають непридатними усього лиш після пари застосувань. Тому в P1G-Tac® подбали і про наявність надійного і універсального «пятіточечніка» під потреби військових, забезпечивши його наступними конструктивними особливостями:
 
- Можливість використання в вертикальній і горизонтальній орієнтації.
- Стягуючі стропа з фастексом в комплекті.
- Фурнітура YKK.
- Основний матеріал: Cordura 600D.
- Доступні кольори: Olive, Coyote, Multicam, A-TACS FG, A-TACS AU, SOCOM Camo, Жаба польова.
- Розміри в складеному стані: 28 см. Х 38 см. Х 3 см. (Ширина \ довжина \ глибина).
- Розміри в розкладеному стані: 28 см. Х 76 см. Х 1,5 см. (Ширина \ довжина \ глибина).
 
Знайомитися з Ambush Seating Pad від P1G-Tac® детальніше ми будемо на прикладі сидушки в кольорі Olive.
 
 
Прозорий поліетиленовий пакет, в якому поставляється сидушка, крім самої Ambush Seating Pad від P1G-Tac®, містить ще дві сполучних дюймових петлі на липучках і одну регульовану за допомогою двохщілистих пряжки стропу з фастексом YKK для фіксації сидіння в складеному стані, а також її поєднання з іншими елементами спорядження. У складеному стані виріб вміщається в габарити 28 см. Х 38 см. (Ширина \ довжина.) І має двошарову конструкцію, яка збільшить товщину вироби до трьох сантиметрів. Подібне рішення ефективно захищає від тепловтрат при прямому контакті з оточенням навіть при сильній вологості або холоді.
 
 
Два шару сидушки зшиті між собою шаром основного матеріалу, а в складеному стані з'єднуються двома кнопками. При їх розстібанні ширина Ambush Seating Pad від P1G-Tac® залишається незмінною, а довжина збільшується вдвічі до сімдесяти шести сантиметрів. За збільшення площі, правда, доводиться платити зменшенням товщини до півтора сантиметрів, але в ряді ситуацій це справедливий обмін. Якщо з якоїсь причини ви побоюєтеся того, що кнопки можуть забитися брудом або снігом, то для фіксації сидіння в складеному стані можна використовувати ту саму регульовану стропу, в разі чого вам досить буде лише розстебнути \ застебнути фастекс YKK.
 
 
За допомогою з'єднувальних кілець з дюймової стропи Ambush Seating Pad від P1G-Tac® можна пристебнути до брючних ременів, WarBelt \ BattleBelt, поясам ремінно-плечових систем (РПС) і іншомго спорядження, що має однощілинні пряжки, D-образні кільця і \ або горизонтальні осередки PALS. Ставлячи довжину петель, можна також регулювати вертикальне позиціонування сидушки з урахуванням зростання і переваг користувача.
 
 
У разі якщо з якоїсь причини у вас немає ременя брюк, або ви хочете використовувати Ambush Seating Pad від P1G-Tac® окремо від наявного спорядження, регульовану стропу можна використовувати в якості поясу, до якого будуть кріпитися регульовані стропи сидушки. Фастекс на стропі при цьому дозволяє налаштовувати стропу за об'ємом, а також прискорює процес знімання або одягання сидушки.
 
 
У конструкції сидушки передбачено дві пари однощілинні пряжок, які дозволяють кріпити Ambush Seating Pad від P1G-Tac® в двох орієнтаціях: горизонтальній і вертикальній. У вертикальній орієнтації використовувати сидушку можна як в складеному, так і розкладеному положенні.
 
 
Якщо складний Ambush Seating Pad від P1G-Tac® дозволяє безперешкодно нахиляться і ставати на коліно, то в розкладеному стані нижній край сидушки можна загорнути наперед, пропустивши між ногами, що тим самим дозволить захистити статеві і сечовивідних органи від небажаного контакту з холодною поверхнею. Затребувана дана особливість буде переважно військовим персоналом, які беруть участь в організації прихованих спостережних постів, снайперських позицій і засідок, в ході яких тривалий час доводиться лежати на землі. У холодну пору року корисною вона буде і мисливцям, які проводять по кілька годин на засідках в очікуванні підходу дичини.
 
 
Ну а в контексті табірного використання мною Ambush Seating Pad від P1G-Tac® використовувалася переважно закріпленої до брючного ременя в горизонтальній орієнтації. За рахунок використання Cordura щільністю 600D в якості основного матеріалу у бруду і вологи немає практично ніяких шансів дістатися до тіла, а два шари полуторасантіметровой пінки ефективно блокують тепловтрати, пов'язані з теплопровідністю. Використання оболонки з Cordura 600D також істотно збільшує опірність вироби бруду, проколів і стирання, збільшуючи тим самим термін служби сидушки при активному польовому використанні.
 
 
Якщо ваші штани не мають посилених вставок на колінах, як наприклад штани Tactical Operator's Pants від P1G-Tac® або Frogman Shooter's Pants від P1G-Tac®, то сидушка може успішно використовуватися не тільки при сидінні на землі, але і для захисту колін від вогкості і вологості грунту. Актуально це буде при розведенні багаття, роботі зі спорядженням і інших операціях, що вимагають тривалого перебування на колінах.
 
 
В розкладеному вигляді Ambush Seating Pad від P1G-Tac® стає непоганою робочою поверхнею, на якій можна розкласти спорядження не побоюючись, що воно загубиться і забрудниться, або розпалювання для первинного розведення багаття, не боячись того, що вона промокне. Вельми корисним це буде при зміні видів діяльності (приготуванні їжі, різьбі по дереву, перезарядки і чищенні зброї, інспектуванні спорядження і т.д.). Як бачите Ambush Seating Pad від P1G-Tac® послужить непоганий інвестицією, яка дозволить вам комфортно сидіти де завгодно і коли завгодно, незалежно від типу і якості поверхні, будь то мокра від дощу трава, брудний грунт або холодний сніг. Крім цільового використання, сидушка - це ізолятор, екран і \ або опахало для багаття, робоча поверхня, жорстка вставка для спинки рюкзака і т.д. Придбати Ambush Seating Pad від P1G-Tac®, можна в інтернет-магазині p1gtac.com, яка надала сидушку для огляду.
 
 
Джерело: www.secretsquirrel.com.ua/ru/snaryazhenie/obzor-sidushki-ambush-seating-pad-ot-p1g-tac/