Модель: M12653MC

Польовий костюм "USMC"

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
  • 3 978
  • 3 624
Кольори товарів:
Польовий костюм "USMC"
Польовий костюм "USMC"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
65% Бавовна, 35% Поліестер

  • манжети закриваються на ґудзики
  • всього 10 кишень (4 у кітелі та 6 у штанах)
  • комір захищає шию від натирання та сонячних променів
  • центральні ґудзки на кітелі закривається захисним клапаном
  • дублюючі накладки в ліктьовій, колінній та сідничній зонах штанів
  • матеріал - RipStop (65% Бавовна, 35% Поліестер)

USMC це функціональний та зносостійкий польовий костюм, який складається з кітеля та штанів. Він підходить для військових, спецназу, охорони, полювання, риболовлі, туризму, а також для любителів якісної польової уніформи.

Матеріал, з якого виготовлений USMC, це RipStop Prof-It-On, який поєднує в собі невелику вагу та високі показники зносостійкості. Дана тканина має гарну повітропроникність, приємна на дотик та не вигорає на сонці.

Кітель має анатомічний крій та чотири кишені - дві нагрудні та дві нарукавні, які розташовані під кутом. Кишені кітеля закриті клапанами, нагрудні закриваються на липучку, а нарукавні - на ґудзики. Комір кітеля перешкоджає попаданню бруду під одяг, а також не допускає натирання шиї бронежилетом або системою розвантаження. На ліктьовій частині рукава є дублюючі накладки, що допомагають захистити руки під час активного переміщення в умовах бою чи полювання. Манжети закриваються на ґудзики, а широкі рукави дозволяють підкочувати їх під час екстремально спекотної погоди. Кітель закривається на ґудзики, які закриті захисним клапаном.

Штани мають шість кишень - дві прорізні передні, дві накладні настегнові та дві накладні задні. Накладні кишені закриваються на ґудзики та закриті зверху клапанами. Для збільшення зносостійкості штани продубльовані накладками в колінній та сідничній зонах. По бокам поясної зони передбачена спеціальна система угягування для додаткового регулювання посадки. Штани закриваються на ґудзики, які закриті клапаном.

розмірна сітка Костюм USMC (M12653)