Модель: P920018MC

Підсумок для короба ПК (стрічка на 100 патр.) MOLLE SAW "PK-BP"

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
  • 912
Кольори товарів:
Підсумок для короба ПК (стрічка на 100 патр.) MOLLE SAW "PK-BP"
Підсумок для короба ПК (стрічка на 100 патр.) MOLLE SAW "PK-BP"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
100% Нейлон
Сезони року
Всесезонний
Відчувається як
великий підсумок
Спеціальна обробка
вологозахисна обробка

Підсумок для короба ПК (стрічка на 100 патронів) MOLLE SAW "PK-BP" - це об'ємний транспортний підсумок, призначений для носіння коробів кулеметних стрічок ємністю 100 патронів для єдиних кулеметів ПК (7,62х54) або їх аналогів.
Підсумок MOLLE SAW "PK-BP" може також використовуватися як універсальний транспортний підсумок для носіння кулеметних стрічок без короба, для додаткового боєкомплекту, для піротехнічних засобів, індивідуального та групового тактичного спорядження, раціонів харчування, додаткового одягу, ємностей з водою тощо. Завдяки великій системі кріплення MOLLE підсумок може бути закріплений на тактичних та транспортних ременях як із системою MOLLE, так і без неї. Крім того, MOLLE SAW "PK-BP" може бути закріплений і транспортуватися на будь-яких розвантажувальних жилетах, бронежилетах, системах РПС, рюкзаках, транспортних і тактичних сумках, які мають систему MOLLE. Також у верхній частині підсумка MOLLE SAW "PK-BP" розташовані Д-подібні кільця YKK, які можуть бути використані для додаткової фіксації підсумка чи для носіння підсумка автономно з використанням плечового ременя.
Підсумок MOLLE SAW "PK-BP" має напівжорстку конструкцію з використанням додаткових демпферних та посилюючих вставок по всій площі підсумка. Це зроблено для можливості більш комфортно розвантажувати-завантажувати підсумок важким спорядженням та для зменшення звуку (металевого брязкання), характерного при носінні кулеметної стрічки в коробі.
Конструкція кришки клапана підсумка MOLLE SAW "PK-BP" дозволяє швидко відкривати та закривати підсумок, а також витягати підсумок, використовуючи тільки одну руку. Для цього фіксація клапана та щільність прилягання до основного відділення підсумка здійснюється за допомогою пряжки FasTex YKK, що швидко відкривається, та липучки Velcro. Враховуючи великий обсяг підсумка MOLLE SAW "PK-BP" і потенційно велику площу для кріплення додаткового спорядження - більша частина зовнішньої площі підсумка укомплектована кріпленнями MOLLE. Таке компонування підсумка дозволяє кріпити на верхній площині додаткові підсумки малого та середнього розміру та будь-якого цільового призначення.
На верхній кришці-клапані підсумка можна закріпити додатковий підсумок малого розміру, який може бути використаний для носіння додаткового боєкомплекту до короткоствольної зброї, складних ножів, мультиінструментів, ЗІПів тощо. У нижній частині підсумка MOLLE SAW "PK-BP" розташовані металеві люверси для стоку води.
Внутрішні габарити підсумка: 17х10х27см.
Основний матеріал підсумка MOLLE SAW "PK-BP" - 1000D Cordura.
Фурнітура підсумка MOLLE SAW "PK-BP" - YKK.

розмірна сітка Подсумок PK-BP (P920018)