Модель: J21694MC

Куртка гірська літня "Mount Trac MK-2"

P1G-Tac®

В наявності

Ціна:
 • 2 928
Кольори товарів:
Куртка гірська літня "Mount Trac MK-2"
Куртка гірська літня "Mount Trac MK-2"
Таблиця розмірів
Основний матеріал
65% Бавовна, 35% Поліестер

 • 4 кишені
 • рукав-реглан
 • фурнітура YKK
 • високий комір для захисту від вітру
 • утяжка в зоні подолу для регулювання посадки
 • панелі-липучки для кріплення знаків розрізнення
 • блискавки в пахвовій зоні для додаткової вентиляції
 • нагрудні кишені вміщують до 5 магазинів АК або М-16
 • подовжена зовнішня частина рукава для захисту від опадів
 • зйомний капюшон можна одягати поверх захисного шолома
 • центральна двостороння блискавка зі штормовим клапаном
 • приталений крій дозволяє носити куртку разом з бронежилетом
 • спеціальне відділення в ліктьовій зоні для розміщення демпферних вставок
 • матеріали:
 • верх - Profit-on (65% Бавовна, 35% Поліестер)
 • підкладка кишень - Нейлонова сітка

У радянські часи був дуже популярним костюм "Гірський" (або просто костюм "гірка"), під яким зазвичай мають на увазі узагальнену назву комплектів (куртка і штани), виготовлених з брезенту.

Нині радянська "гірка" вже морально застаріла, і компанія P1G® поставила перед собою мету створити "Гірку XXI століття" - легку літню куртку з високоякісного матеріалу, яку можна було б використовувати влітку, ранньої осені і пізньою весною і яка б в умовах пустелі або жаркого тропічного клімату перетворювалася в максимально вентильовану легку сорочку.

Висока зносостійкість польової камуфльованої куртки "Mount Trac MK-2" - "гірки XXI століття" була досягнута використанням найновішого матеріалу "Profit-on" (склад: 65% бавовна, 35% поліестер), який з успіхом пройшов лабораторні та польові випробування. У виробництві даного матеріалу використовується інноваційний підхід до структури в`язків волокон і армування тканини.

Високоякісна фурнітура японської компанії YKK відповідає всім вимогам, що пред`являються до одягу військової специфікації. Винятковий рівень зручності і унікальна багатофункціональність "гірки XXI століття" були відзначені операторами провідних спецпідрозділів України внаслідок деяких оригінальних особливостей куртки "Mount Trac MK-2".

Крій рукава типу "реглан" сприяє зручності і легкості махових рухів руки – що є важливим у польових умовах. При цьому на нижній частині рукава є захисні клапани, які забезпечують додатковий захист рук від води і вітру. Ліктьові зони рукавів посилені додатковою накладкою і мають порожнину для демпферних вставок.

Досить приталений, але в той же час вільний крій дозволяє використовувати куртку спільно з бронежилетом або додатковими теплими предметами одягу, не створюючи незручних складок на тілі. Нагрудні кишені мають підвищену місткість і дозволяють, крім збереження і транспортування документів, карт та особистих речей, також служити ємністю для скидання порожніх магазинів, вміщуючи до п`яти магазинів АК або М-16. Нарукавні бічні кишені мають великий об'єм, але заховані всередину, не збільшуючи силуету куртки.

Для полегшення конструкції і додаткової вентиляції внутрішня частина всіх кишень виконана з міцної нейлонової сітки. Також для більш інтенсивної вентиляції в пахвовій зоні є спеціальні віддушини. Додаткова вентиляція може забезпечуватися шляхом відкриття блискавок основного отвору і нагрудних кишень, при цьому замкнений стан куртки досягається завдяки системі клапанів-липучок Velcro®, розташованих відповідно напрямку блискавок.

Всі блискавки на куртці не мають додаткових хлястиків і приховані невеликими клапанами кишень, що перешкоджає їх чіплянню за предмети спорядження і мимовільного відкриття. В суворих погодних умовах піднятий комір і витягнутий з нього капюшон забезпечують 100%-й рівень вітрозахисту і помірний рівень водонепроникності. При цьому капюшон може бути відрегульований під будь-який тип головного убору або захисного шолома і служити елементом додаткового маскування, розмиваючи контур голови. Якщо використання капюшона не передбачається, він може бути від'єднаний, і гірська куртка перетвориться в легку літню сорочку вільного покрою.

Довжина куртки підібрана таким чином, щоб не перекривати доступ до основних кишень гірських штанів "Mount Trac MK-2" на стегнах, які підходять в комплект до даної куртки. Внизу куртки є утяжки, які дозволяють відрегулювати її за розміром, залежно від одягу, що використовується під нею, а також забезпечити її щільне прилягання і перешкодити потраплянню вітру, пилу, піску і бруду всередину.

Для кріплення розпізнавальних знаків ідентифікації на грудях і на рукавах розташовані платформи типу Velcro® (липучки), при цьому наплічні накладки забезпечені спеціальним камуфляжними накладками, які можуть або приховати знаки відмінності (що важливо для спецпідрозділів), або додатково камуфлювати саму платформу. 

Все це дозволяє рекомендувати куртку "гірку" "Mount Trac MK-2" для використання в першу чергу в підрозділах, які працюють у гірничо-лісистій місцевості, та погодних умов, які протягом дня можуть швидко змінюватися від спеки до холоду, а також для використання в спеціальних підрозділах, які працюють в польових умовах. Куртка може виявитися незамінною річчю як для мисливців, так і для рибалок, ставши універсальною курткою-сорочкою, яку можна використовувати практично цілий рік.

розмірна сітка Куртка MOUNT TRAC MK-2 (J21694)