Universal pauch (prototype)
(M.U.B.S. «MRE-FB» by P1G-Tac®)

29 березня 2017

Багато списів зламано в обговореннях, що ж краще? Розвантажувальна система – «ліфчик»? Розгрузка-вест? Плитоноска з підсумками під магазини? Розвантажувально-поясна система (РПС)?


раз42

Універсальної відповіді нема. А залежить все від поставлених задач, але враховуючи, що задачі можуть бути різноманітними, на допомогу приходять модульні бойові системи.

санта3

Бери, що хочеш, і збирай, як конструктор Lego так, як зручно саме тобі.

раз30

Піхотинцям, десантникам і розвідникам-спецпризначенцям часто та довго доводиться пересуватися пішки, використовуючи чи ні бронежилети та ранці.

 

раз40

Для піших «прогулянок» по пересіченій місцевості з подоланням перешкод, переходом в середній та нижній рівні, з переповзаннями по-пластунськи чи іншими способами безшумного пересування, як правило, підходять розвантажувально-поясні системи.

раз38

Люблять РПС і штурмовики, аби мати запас патронів і гранат не лише в наплічнику, але і під рукою.

раз41

Сьогодні ми розглянемо один із елементів Modular Unloading Battle System (модульної розвантажувальної бойової системи) – Універсальний підсумок M.U.B.S. “MREFB” (MealReadytoEat – Field Bag). Або, говорячи сленгом – сухарку, яку я використовував разом із

санта2

розвантажувальною поясною системою M.U.B.S. “BFBSM” (Battlefield Belt With MESH QLSuspender), універсальними гранатними підсумками M.U.B.S. “AGP” (Ammunition/GranadePouch), універсальними підсумками для ємностей з водою (поки без назви).


рпс+

Підсумок універсальний транспортний (лента на 100 патронів) «Kuzmitch SGP» (SAW Grab Pouch)P1GTac®, в який поміщається і 6 магазинів від АК на 30 патронів.

раз37

Різними підсумками під автоматі магазини, ранцями та «плитоносками».

Наприклад:

з польовим захисним жилетом M.U.B.S. “